Středa 19. prosinec 2018
Svátek má Ester

Hledáte s novým rokem novou pracovní příležitost? Pojďte pracovat pro firmu, která si svých zaměstnanců váží a umí je i náležitě odměnit. Mzda se liší pro jednotlivé pozice, ale u těch nejvíce obsazovaných máme až 28 000 korun.

Stravenky a týden dovolené navíc již patří mezi standardní nabídky firem, ale i u nás je najdete. My Vám ale k dovolené navíc přidáme ještě 2 dny osobního volna a den pro dobrý skutek. Ročně pak na Vás čeká 10 000 Kč na benefitech, za které pořídíte nejen pěknou dovolenou, ale třeba i poukaz do fitness či na kosmetiku. A protože chceme, aby naši zaměstnanci měli to nejlepší i z naší nabídky, tak pro ně máme neomezený tarif a slevy pro rodinu a přátele. Po práci se pak společně i rádi bavíme, a tak není výjimkou, že si uděláme grilovačku nebo jedeme společně na vodu. Občas nás čeká i nečekané překvapení třeba ve formě zmrzliny v práci. Je na co se těšit!

Aktuálně hledáme nové kolegy, kteří rozšíří tým zákaznického centra v Lounech. Máme otevřeny pracovní pozice na plný i částečný úvazek a hledáme komunikativní kolegy/ně se SŠ vzděláním nebo vyučením, kteří si čas v práci chtějí užít a ne pouze odsedět. Jsme akční parta lidí, která za práci umí pořádně vzít, ale ráda se i společně pobaví.

Tým parťáků pro naše zákazníky

  • Tým parťáků se stará o spokojenost koncových zákazníků a řeší všechny jejich dotazy a přání.
  • Pracují na směny od 8:00 do 21:00, o víkendech a svátcích jen do 17:00.
  • Jejich mzda je složená z fixní a variabilní složky a činí 27 tisíc korun při 100% plnění.

Tým partnerů pro firemní zákazníky

  • Tým partnerů má na starosti naše firemní zákazníky, kterým se snažíme pomáhat v jejich podnikatelském životě. Reálně se jedná o řešení jejich dotazů ohledně faktur, nastavení služeb a řešení poruch.
  • Do tohoto týmu uvítáme nováčky ideálně s předchozí zkušeností z prodeje nebo zákaznické péče, ale ani nováčci pro nás nejsou překážkou.
  • Tento tým pracuje na směny od 08:00 do 18:00, o svátcích a víkendech do 17:00.
  • Mají mzdu 28 tisíc při 100% plnění, ale je možné získat i více.

Prodejní tým

  • Máte zkušenosti s prodejem a milujete ten adrenalin po uzavřeném obchodě? Pro Vás tu máme prodejní týmy, které zákazníkům pomohou vybrat tu nejvhodnější službu a zařízení.
  • Pracovní doba 08:00 – 16:30, volné víkendy a svátky.

Všechny pracovní nabídky najdete na: t-mobile.jobs.cz.

Chcete se nezávazně na cokoliv zeptat? Navštivte náš Facebook T-Mobile Backstage.

Při vážném zájmu o práci neváhejte svůj životopis poslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Společnost T-Mobile je členem německé skupiny Deutsche Telekom a je jedničkou na trhu díky 6,2 milionům mobilních zákazníků. Podíl na tomto úspěchu mají nejen naše technologie, ale především zaměstnanci, kteří společnost díky schopnostem a nasazení posouvají každým dnem kupředu. A i když jsou naši zaměstnanci rozmístěni v mnoha městech České republiky, tak jedno mají všichni společné: firemní DNA. Součástí naší DNA je odvaha ke změnám, proaktivní přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací