Středa 19. prosinec 2018
Svátek má Ester

Most -  Mostecká prodejna Rybárnička - lahůdky u Petra pořádá 15. února v 18.30 hodin další z kurzů vaření. Zájemci se naučí připravovat sushi na jiný způsob, dále tatarák z čerstvého lososa norské kvality, rybí hranolky s dipem a na závěr péct rybí koláč se žampiony.

„Kromě vaření se účastníci kurzů dozvědí i další zajímavosti a informace, třeba proč jsou ryby našemu zdraví prospěšné. Kurzy si společně pokaždé užíváme, chybět nebude ani dobře vychlazené vínko,“ uvedla Pavla Janů, majitelka této prodejny a odbornice na vaření z ryb. Objednat se můžete zde.

Kurzy vaření v mostecké rybárničce shledávají s velmi pozitivními ohlasy všech absolventů. Díky své účasti na kurzu totiž stráví dvě příjemné hodiny s dobře naladěnými lidmi, protože kromě tužky a papíru je dobrá nálada to nejdůležitějším, co je třeba si na kurz vzít s sebou. Účastníci se naučí nové recepty a ještě si na místě pochutnají na svých kulinářských výtvorech.

Kurz začíná v prostorách prodejny Rybárnička – lahůdky u Petra na adrese ul. SNP 7/430 Most od 18.30 hod. Další informace najdete na webových stránkách prodejny na tomto odkazu.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací