Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Most - Ředitel Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova Daniel Dunovský se svými náměstky – dopravně-technickým Davidem Jehličkou, ekonomickým Petrou Jarošovou a personální manažerkou Evou Emingerovou navštívil nejstaršího zaměstnance Bohumila Hrodka, aby mu popřál k významnému životnímu jubileu.

„Pan Hrodek slaví osmdesáté narozeniny a je to jednoznačně náš nejstarší zaměstnanec,“ řekl ředitel společnosti Daniel Dunovský.

Bohumil Hrodek je i rekordmanem v délce působení v dopravním podniku. „Pracuji tady nepřetržitě již od roku 1953, kdy jsem sem nastoupil těsně po vyučení,“ říká Bohumil Hrodek. I když za tu dobu společnost vystřídala několik názvů a několik ředitelů, Bohumil Hrodek zůstal zaměstnancem dodnes. Je to už neskutečných šedesát šest let.

„Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že bych šel pracovat někam jinam, jsem tu spokojený,“ přiblížil ještě Hrodek. O zaslouženém odpočinku zatím neuvažuje. „Dokud to půjde, tak budu chodit do práce, doma bych se asi nudil,“ dodal.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací