Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Ústecký kraj – Kapela Black Sabáka, jejíž členové pocházejí z Ústí a okolí, natočila nový videoklip ke své písni Ledová růže.

Klip vznikl na song Ledová růže a obsahově čerpá z věčného tématu hledání ideálního vztahu mezi mužem a ženou. Byl natáčen v kostele sv. Mikuláše v Petrovicích a na okolních krušnohorských pláních. Vybraná místa prezentují nejen romantiku a krásu Krušných hor, ale zároveň jsou pro kapelu Black Sabáka významné i tím, že první zkoušky skupiny probíhaly právě v Petrovicích.

Black Sabáka je česká rocková kapela z Ústí nad Labem a okolí. Hraje od svého vzniku melodický rock nejlépe popsatelný pojmem bigbít. Všechny songy jsou autorské.

Do skládání hudby se zapojují všichni členové kapely. Dvorním textařem je potom zpěvák Honza Domecký. Zpěvák a baskytarista Tomáš Kříž jako jediní pamatují začátky kapely v 90. letech. Dalším délesloužícím je sólový kytarista Vladimír Mžourek. V současné sestavě s kytaristou Martinem Černým a bubenicí Alenou Slámovou hraje kapela čtyři roky a je to doposud muzikantsky nejsilnější team v historii skupiny.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací