Úterý 7. duben 2020
Svátek má Heřman a Hermína

Most – Mostecká autorka Blanka Kubíková pokřtila ve čtvrtek v podvečer v mostecké kavárně Blue svou prvotinu, knihu Nevěsta v okovech.

Kniha s prvky thrilleru okořeněná erotickými pasážemi, jak o svém díle hovoří, přináší příběh Tamary, jejíž idyla skončí svatebním dnem. Její muž Daniel totiž skrývá hrůzná tajemství a nevěsta se rázem ocitá ve vlhké tmavé kobce s poutem na noze. „Příběh je od A do Z smyšlený, možná se v některých úryvcích pozná některá z mých známých,“ směje se spisovatelka.

Knihu měla rozepsanou kvůli nedostatku času dlouhých jedenáct let, až letos podnikla poslední kroky, aby dílo dokončila a nechala vydat. „Psaní mě bavilo už od dětství, až nyní jsem však našla odvahu svou práci zveřejnit,“ říká.

„Do rukopisu, na rozdíl od mnoha jiných, nebylo třeba vůbec zasahovat,“ pochválila nadání Blanky Kubíkové nakladatelka Markéta Harasimová. „Přeji knize, aby měla úspěch,“ dodala v Mostě při slavnostním křtu.

Nevěstu v okovech vydalo nakladatelství MaHa 11. listopadu, k dostání je v knihkupectvích a v e-shopech. Lze ji koupit například na Knihcentrum.cz, Kosmas.cz, Knihydobrovsky.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací