Pátek 27. listopad 2020
Svátek má Xenie

Litvínov – Herečka, spisovatelka a malířka Iva Hüttnerová má po jedenácti letech výstavu svých obrazů v Litvínově. V úterý večer svoji tvorbu představila na vernisáži v aule Scholy Humanitas.

Lidem Iva Hüttnerová odpovídala na dotazy, které se týkaly jejího uměleckého, ale i osobního života. Dozvěděli se tak například, že role Jolany Lepařové z Ordinace v růžové zahradě ji pronásleduje dodnes. „Mám tu roli ráda, ale myslím, že jsem dokázala i jiné věci, než být jen paní Lepařovou. Ráda bych se nálepky bezdomovkyně zbavila,“ pobavila přítomné, kteří zaplnili celou aulu. Prozradila rovněž, že brzy ji lidé uvidí v novém seriálu na Primě, kde bude mít roli moudré bylinkářky.

S bylinkami má už zkušenost, a to z pořadu České televize Domácí štěstí, který se věnoval domácnosti, pěstování i zahradničení. Vyvrátila, že by jí to pomohlo být třeba dobrou kuchařkou. „To opravdu nejsem. Z droždí umím nejlépe pleťovou masku,“ pokračovala před přítomnými veselým tónem.

Iva Hüttnerová říká, že má ráda staré dobré časy. To se odráží i v jejích obrázcích. Výstava v aule Scholy Humanitas potrvá do 3. ledna příštího roku. "Je to takový vánoční dárek Scholy Humanitas litvínovské veřejnosti," uvedl ředitel školy Milan Šťovíček s tím, že pro školu je pořádání takové výstavy prestižní záležitostí.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací