Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Praha - V soutěži Českého národního panelu a Nielsen Admosphere o nejlepšího herce nebo herečku v reklamě je již známých TOP 5 finalistů. Slavnostní vyhlášení a předání cen proběhne v rámci kreativní soutěže Zlatá pecka 12. února 2020.

Soutěž kreativity v reklamě, Zlatá pecka, přináší každoročně vyhodnocení těch nejlepších českých a slovenských reklam, zároveň také představuje výsledky celoročního průzkumu Nejlepší herec či herečka v české reklamě. Ve finále za rok 2019 je pětice těchto herců: Ondřej Vetchý, Tomáš Měcháček, Tomáš Jeřábek, Hynek Čermák a Josef Polášek.

Unikátní výzkum oblíbenosti herců v reklamě realizují již pátým rokem Asociace českých reklamních agentur (AČRA MK), Nielsen Admosphere a Český národní panel. Respondenti hodnotili herce a herečky v premiérových reklamách předchozího roku. V letošním ročníku bylo vyhodnoceno celkem 15 tisíc dotazníků od respondentů z internetové populace Českého národního panelu starších 15 let. Držitelem ceny za nejlepšího herce či herečku se stane osobnost s nejvyšším průměrným výsledkem.

Vyhlášení nejlepšího herce proběhne ve středu 12. února 2020 v pražském klubu Lávka, slavnostním večerem bude provázet moderátor a komik Jakub Kohák.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací