Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Most – Neuvěřitelný zážitek se při rybaření podařil Lukáši Mikulčíkovi. Z mostecké vody vytáhl skoro 180centimetrové „monstrum“. Sumce pojmenoval Tajemný kostelník.

Rybář přiblížil i dlouhý boj, který musel s vodním tvorem svést, než se s ním mohl na břehu vyfotit. Na ryby vyrazil po práci, u vody si chtěl odpočinout. „Šel jsem cíleně na úhoře a lína, což se mi podařilo chytit. Ale v půl desáté večer přišel záběr. Po zaseknutí jsem věděl, že se jedná o velkou rybu. Cvičila se mnou po celém rybníku, přibližuje Lukáš Mikulčík. Sumce tahal necelou hodinu, byl vyčerpaný, blízko nebyl nikdo, kdo by mu v tu chvíli mohl pomoci.

„Když už jsem ho dostal ke břehu, tak nehybně ležel. Rozhodl jsem se ho chytit za tlamu a vytáhnout, ale v ten moment se otočil a chtěl mi uplavat. Tak jsem pro nej musel skočit do vody, byl jsem tam po pás, celý mokrý, zima byla, ale podařilo se mi to!“ vypráví.

Zkusil zavolat a přispěchalo pět chlapů, kteří nakonec přece jen pomohli a šťastnému rybáři mohli udělat i pár fotek na památku. Podvodní monstrum pojmenoval Tajemný kostelník. Bližší místo, kde se úlovek podařil, nechce raději zveřejňovat. „Kdo Most zná, tak asi tuší, proč zrovna takové jméno,“ dodává.

1605sumec2

Jednoznačně podle něj jde o zážitek na celý život, který se mu nesmazatelně vryl do paměti.

A ptáte se, jak to se sumcem nakonec dopadlo? Po vyfocení mu byla vrácena svoboda, už zase plave zpátky ve své hlubině.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací