Pondělí 19. říjen 2020
Svátek má Michaela

Most - Celkem 13 návrhů na udělení Ceny města Mostu za loňský rok obdržel Odbor školství, kultury a sportu. Radní doporučují zastupitelům udělit cenu Ing. Vladimíru Roučkovi za celoživotní práci, intenzivní činnost pro přežití jednoho z největších zaměstnavatelů v regionu.

Někdejší generální ředitel těžebních společností má cenu obdržet rovněž za související činnosti v oblasti hornictví, za aktivity pro stabilitu regionu v období změn po roce 1989 v souvislosti s útlumem těžby uhlí.

Dále pak za aktivity v oblastech podpory rozvoje regionu včetně rozvoje města Mostu i krušnohorských obcí, v oblasti podpory rozvojových projektů, vzdělávání, zdravotnictví, sportu, kultury i životního prostředí a další. Informovalo o tom město Most.

Psali jsme také: Generační obměna v těžebních společnostech. Po řadě let odchází z místa generálního ředitele Vladimír Rouček

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací