Neděle 18. duben 2021
Svátek má Valérie

Most - V pekárně mosteckého Tesca dnes voní jablka se skořicí. Srovnané bochánky těsta ještě před rozválením naznačují, že se zde budou péci ve velkém domácky připravované štrúdly. Radovat se z nich tentokrát nebudou zákazníci, ale zaměstnanci mostecké nemocnice!

Pracovníci v mostecké prodejně Tesco se tímto způsobem rozhodli, že vyjádří poděkování zaměstnancům nemocnice, kteří už několik týdnů bojují v první linii s následky pandemie nového koronaviru. A do pečení se nezapojují jen místní pekařky. Jde o týmovou práci, která pomáhá stmelit i místní kolektiv. Můžete tak vidět balit štrúdl i manažera mostecké pobočky Tesca Jiřího Vandrovce. „Miluju štrúdl, ale peču ho poprvé,“ směje se, když rovná jeden z prvních závinů.

Práce jde lidem od ruky a za dva dny mají připraveno dohromady 64 voňavých „nohavic“. Jen pro zajímavost chtěli změřit, kolik toho vlastně udělali. A vyšlo jim úctyhodné číslo! Mostecké Tesco napeklo pro personál nemocnice 26 metrů štrúdlu.
A pokud jsou mezi vámi hospodyňky, které tuto pochoutku s jablečnou náplní rády připravují, srovnejte si, jak moc pracné to asi bylo: V Tescu museli naloupat 25 kilogramů jablek.

A i my se připojujeme k přání mosteckého Tesca do nemocnice: Dobrou chuť!

1712teescotrudly2

Předání daru nemocnici.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací