Úterý 5. červenec 2022
Svátek má Cyril a Metoděj

Most - Město Most hledá Srdcaře roku 2022. Pokud někoho takového znáte, můžete ho nominovat. Přinášíme bližší informace o anketě i způsob, jakým můžete srdcaře přihlašovat.

„V každodenním spěchu si někdy neuvědomujeme, kolik dobrých lidí mezi námi máme. Při své práci se samozřejmě potkávám s velkým množství osob, které pomáhají prakticky pořád. Někdy to patří k jejich zaměstnání, ale jindy také zcela nezištně podporují potřebné, vymýšlejí všemožná vylepšení, reprezentují město Most u nás i v zahraničí nebo nám všem předávají pozitivní energii,“ říká primátor města Mostu Jan Paparega.

„Hledáme takové občany našeho města, které budeme od letošního roku nazývat Srdcař Mostu. Nová anketa vznikla z podnětu aktivního občana, se kterým jsem se nedávno setkal. S týmem spolupracovníků jsme se rychle poradili a dnes mohu s radostí oznámit, že během května budete vy, občané Mostu, nominovat své srdcaře," dodává primátor Mostu.

edeniky 3130

Stačí vyplnit anketní lístek a zvolit příslušnou kategorii: volná kategorie, sociální oblast, podnikání, kultura či sport. Nominace zasílejte do 31. května 2022 prostřednictvím e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vyplněním anketního lístku vhozeného do schránky v recepci magistrátu či prostřednictvím Facebooku statutárního města Mostu.

Ocenění se bude předávat při Mostecké slavnosti, která nás čeká v září a kde se očekává několik tisíc diváků.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist