Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja
Archivováno

Litvínov - Rušno bylo opět na janovském sídlišti. To když si chtěl jeden z nepřizůsobivých Romů vyřizovat účty s údajným bonzákem, kterého chtěl zabít. Ve vzteku rozbil skleněnou výplň dveří a vážně se pořezal.

Na podezřelého muže, který křičel a hlasitě nadával v jednom ze vchodů v Gluckově ulici na janovském sídlišti, upozornila strážníky asistentka prevence kriminality.

Muž s křikem vběhl do vchodu a uvnitř vyhrožoval zabitím. Na místě hlídka zjistila, že muž se zatím uklidnil, ale silně krvácel z ruky. Na místo strážníci přivolali také státní policii a rychlou záchrannou službu. Zraněný muž byl ošetřen na místě.

"Strážníkům i policistům posléze vysvětlil, že byl rozčilen, protože na něj prý někdo z Janova donáší informace sociálním pracovnicím a on se obává, že mu kvůli tomu budou odebrány děti. Proto také ve vchodu vzteky rozbil skleněnou výplň dveří a sám sebe zranil. Střepy i krev ze vchodu posléze uklidil," podotkl šéf litvinovských strážníků Zdeněk Urban.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací