Zprávy z Litvínova

Studenti litvínovského gymnázia by volili TOP 09

Reklama

Litvínov - Studenti litvínovského Gymnázia T.G. Masaryka by volili TOP 09. "Topka" totiž s převahou dostala nejvíce hlasů v předčasných studentských parlamentních volbách nanečisto!

K volebním urnám na půdě litvínovského Gymnázia T.G. Masaryka  přistupovali ve středu studenti v rámci projektu "Studentské předčasné parlamentní volby 2013", který pořádá organizace Člověk v tísni.

Součástí tohoto projektu byla také účast studentů na debatě s představiteli politických stran v Praze. "Odpovídali například Helena Válková/ANO 2011, Marcel Chládek/ČSSD, Martin Kuba/ODS, Ivan Bartoš/Pirátská strana, Karel Schwarzenberg/TOP09 a Milan Šarapatka/Úsvit přímé demokracie. Debata proběhla včera v Praze," podotkl koordinátor projektu předčasných studentských voleb Mgr. Daniel Urik.

A jaká byla na litvínovském gymnáziu volební účast? K volebním urnám přišlo a volilo 57,84 procent studentů a nevolilo 42,16 procent studentů. U zaměstnanců gymnázia by pak vyhrála ČSSD, které by dalo hlas 23,81 procent učitelů a dalších zaměstnanců školy. Vyplynulo to z výsledků předčasných voleb, které redakci e-mostecko.cz exkluzivně poskytl koordinátor projektu Daniel Urik.

VÝSLEDKY VOLEB STUDENTŮ:

TOP 09 21,43%
ANO 2011 14,29%
Piráti 13,39%
DSSS 11,61%
Str. svobod. občanů 8,04%
ČSSD 6,25%
ODS 6,25%
Úsvit 5,36%
SZ 3,57%
Změna 2,68%
KSČM 2,68%
Suverenita 1,79%
Aktiva 0,89%
Koruna Česká 0,89%
KDU-ČSL 0,89%
   

VÝSLEDKY VOLEB ZAMĚSTANCŮ GYMNÁZIA:

ČSSD 23,81%
ODS 19,05%
TOP 09 19,05%
ANO 2011 14,29%
Piráti 4,76%
Str. svobod. občanů 4,76%
Suverenita 4,76%
SZ 4,76%
Koruna Česká 4,76%
 
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 22. říjen 2016

  Meziboří - V příkopu skončil řidič s osobním automobilem, který v sobotu večer nezvládl řízení na silnici z Meziboří na Litvínov a v zatáčce vylétl ze silnice. Muž za volantem naštěstí vyvázl bez zranění. Přesto měl smůlu. Přivolané policejní hlídce totiž nadýchal alkohol. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

 • 22. říjen 2016

  Litvínovsko - Hned dvakrát zaměstnal během pár hodin litvínovské strážníky a především pak záchranáře devětadvacetiletý muž z Litvínova. Po skoku z okna svého bytu ve druhém patře skončil v těžkém zranění na traumatologii ústecké nemocnice. Potvrdil to mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník. 

 • 22. říjen 2016

  Horní Jiřetín - Vzlet vrtulníku letecké záchranné služby nesoucí název "Barča" si v sobotu vyžádala srdeční slabost, která postihla muže z Horního Jiřetína. Ten zkolaboval ve svém domě a na místo vedle sanitky byl nakonec povolán i vrtulník. Potvrdil to mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník.

Sport

 • 21. říjen 2016

  Litvínov - Hokejistům Litvínova v pátek v podvečer Olomoucké tvarůžky příliš nezachutnaly. Na domácí ledové ploše Verva ve vyrovnaném utkání s týmem HC Olomouc nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. Sérii nájezdů tak nakonec lépe zvládl tým Litvínova. HC Verva Litvínov vs. HC Olomouc 3:2.

 • 21. říjen 2016

  Most - Jedinečnou šanci vidět jeden z nejlepších ženských házenkářských klubů Evropy budou mít v sobotu 22. října mostečtí diváci.

 • 21. říjen 2016

  Most - Čtvrteční podvečer byl kulisou pro další vystoupení mosteckých hráčů malého fotbalu před kamerami České televize. Tentokrát k němu došlo v rámci předehrávky sedmého kola DRFG Superligy malého fotbalu, a to na hřišti silné Prahy.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.