23. února 2017 Svátek má Svatopluk

Litvínov - Noční drama se se šťastným koncem zažili o víkendu obyvatelé rodinného domu v Litvínově. Muž hrozil ženě zastřelením a pak vyhrožoval sebevraždou.

Čtyřiatřicetiletý muž z Litvínova vstoupil v sobotu krátce před 23. hodinou na pozemek rodinného domu 36leté ženy a poté na ženu namířil zbraní a vyhrožoval zabitím ženy a jejích příbuzných. "Následně od domu odešel. Žena z obavy nejen o svůj život přivolala na místo policii. Muž se nečekaně k domu vrátil. Když uviděl policisty, dal se na útěk. Než utekl, vyhrožoval sebevraždou. Ukryl se v přilehlém lesíku, vyhrožoval střelbou, opětovně tím, že se zabije a na výzvy policie nereagoval," popsala noční drama mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Policisté s mužem komunikovali a posléze se jim podařilo muže odzbrojit a zadržet. Prohlídkou osoby u něj hlídka našla plastovou pistoli a kuchyňský nůž. Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní. Muž se podrobil lékařskému vyšetření a odběrům ke zjištění, zda není ovlivněn jinou návykovou látkou. Policisté muži sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.