Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Litvínov – Litvínovští radní tento týden ve čtvrtek rozhodli na základě žádosti Lesů ČR o dočasném vyloučení vstupu do lesa.

Důvodem je vysoké ohrožení osob pádem stromů nebo jejich částí. Vyloučení vstupu osob do lesa se týká pozemků určených k plnění funkce lesa, hovoří vydané nařízení. Jde o lesy v Brandově, Rudolicích v Horách, Hoře Svaté Kateřiny, na Flájích, v Českém Jiřetíně a na Klínech.

Dočasný zákaz se stanovuje do 31. března letošního roku. Lesníci mají informace vyvěsit v blízkosti jinak intenzivně využívaných přístupových lesních cest, stezek a pěšin.

„Zákaz vstupu se zatím netýká v oblasti Klínů běžeckých stop v lokalitě Mračný vrch, kterou nespravují Lesy ČR. Dále se může běžkovat v katastru Mníšku a Nové Vsi v Horách až k Lesné, Moldava a Chomutov,“ informovala na svém facebooku Destinační agentura Krušné hory.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací