24. února 2017 Svátek má Matěj

Litvínovsko - Hned ke třem zraněným chodcům během jedniného dne vyjížděly posádky záchranné služby na Litvínovsku.

K první nehodě došlo na komunikaci mezi Litvínovem a Lomem u místního hřbitova, kde řidič osobního automobilu porazil z dosud nezjištěných příčin chodce. Ten při střetu utrpěl naštěstí jen lehká zranění, přesto jej záchranáři odvezli k dalšímu ošetření do mostecké nemocnice.

K dalšímu střetu s chodcem došlo u litvínovských chemických závodů, kde za kruhovým objezdem ve směru na Komořany porazilo osobní vozidlo chodce.  Záchranáři mu na místě poskytli přednemocniční péči a následně jej odvezli k dalšímu vyšetření do mostecké nemocnice.

K poslední události vyjížděla zdravotnická posádka litvínovské záchranné služby do Hamru u litvínovského sídliště Janov kde přibližně 200 metrů od kruhového objezdu ve směru na Litvínov řidič Škody Fabia porazil muže středních let, který z dosud nezjištěných příčin vběhl mezi projíždějící vozidla. Muž se pravděpodobně domníval, že stihne včas vozovku přeběhnout, což se mu bohužel nepovedlo.

Chodec při nehodě utrpěl tržné rány v oblasti hlavy a zloměninu ruky. Také on posléze skončil v mostecnké nemocnici. Řidič vyvázl bez zranění. 

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.