22. února 2017 Svátek má Petr

Litvínov - Postavit novou plaveckou halu, nebo rekonstruovat současný bazén v Litvínově? Tak nebo tak, zapotřebí budou desítky milionů. Mezi oběma variantami je přesto stomilionový rozdíl. Co vyhraje?

Litvínovští radní už posuzovali časovou i finanční náročnost výstavby nového plaveckého bazénu v areálu koupaliště u Koldomu a rekonstrukci současného bazénu v Ruské ulici. "Z podkladů odboru investic a regionálního rozvoje vyplývá, že propočet nákladů na výstavbu nového bazénu je v úrovni 149 milionů korun, na rekonstrukci stávajícího v úrovni 45 milionů korun," přiblížila Margita Chalásová z litvínovské radnice.

Zatím projekt na rekonstrukci, ale rozhodnou zastupitelé

„S ohledem na nutnost zahájit rychle některé rekonstrukční práce rozhodla rada o zajištění projektové dokumentace na celkovou rekonstrukci bazénu v Ruské ulici tak, aby o výběru konečné varianty mohlo rozhodnout zastupitelstvo města," říká starosta Litvínova Milan Šťovíček.

Minulý měsíc se neutěšený stav některých částí bazénů už podepsal na malém chlapci. Pořezaný od prasklé okenní tabule skončil při říjnových plaveckých závodech v litvínovském bazénu v Ruské ulici jeden z malých závodníků.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.