Pondělí 24. únor 2020
Svátek má Matěj

Litvínov - Litvínovští policisté sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a nebezpečného vyhrožování 31letému muži z Benešovska a 40leté Mostečance z přečinu výtržnictví.

Muž měl na jednom rybníku u Litvínova tento měsíc kolem 19. hodiny vystřelit opakovaně z plynové pistole do vzduchu. Následně zbraň předal své přítelkyni, která měla střílet též několikrát směrem do vody. "U vodní plochy byli další lidé, kteří dvojici upozornili, aby se střílením přestali. Podezřelý jim na to měl odpovědět vulgarismy a výhrůžkou násilí. Poté dvojice odešla a ještě několikrát vystřelila," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Na místo byla přivolána policie. Přítomné osoby měly obavy o svůj život a netušily, z jakého důvodu dvojice střílí a jakou má zbraň. "Hlídka dvojici zanedlouho vypátrala, zbraň zajistila a oba převezla na policejní oddělení," uzavřela policejní mluvčí.

(LS)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací