Úterý 15. říjen 2019
Svátek má Tereza

Litvínov - Dne 6. června 2019 tomu bylo přesně 50 let, co byla otevřena Mateřská škola Vláček v Čapkově ulici. A to byl důvod k oslavě. Byli pozváni bývalí zaměstnanci Mateřské školy (paní učitelky, kuchařky, uklízečky), pozvání přijali i zástupci města, paní starostka Kamila Bláhová, paní místostarostka Erika Sedláčková, zástupci ostatních školek a další přátelé školy. Sešlo se více jak 30 hostů.

Děti ze školky předvedly, co všechno umí, zatančily a zazpívaly několik písniček. A i když se nebe mračilo a spadlo i pár kapek, vystoupení dojalo a nahnalo hostům pár slzí do očí. Poté si hosté prohlédli prostory a zavzpomínali na léta strávená ve školce.

Mohli nahlédnout do kronik, byla připravena prezentace z různých období a malé občerstvení. Setkání se velmi vydařilo a současní zaměstnanci moc děkují všem za to, že s nimi oslavili takové krásné jubileum.

1206skolka2

1206skolka3

1206skolka4

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací