Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Litvínov - Celé odpoledne 25. června, při nepřízni počasí o den později, se budou moci lidé vyřádit na dvousetmetrové vodní skluzavce přímo ve městě! Vyroste na Mezibořské ulici. Bude kvůli tomu zastavena doprava.

Ulice bude uzavřená, budou stanovené objízdné trasy, informovalo město Litvínov. Průjezd pro složky integrovaného záchranného systému bude zajištěn. "Obyvatele ulice o tom budeme informovat," uvedla starostka Kamila Bláhová. Znamená to, že majitelé rodinných domů, které mají výjezd na ulici, si budou muset své vozy raději zaparkovat až pod uzavírkou, pokud je budou chtít používat.

Vstupné na atrakci bude stokoruna a bude celodenní (od 12 do 19 hodin) bez dalšího omezení počtu jízd. Platit lze u vstupu v den konání, nebo dopředu v pokladně na Citadele a v infocentru na zámku. Převodem nebo kartou lze startovné uhradit na webu slideczech.cz.

Děti od 6 do 10 let musí přijít v doprovodu jednoho z rodičů, účastníci ve věku 10 až 15 let předloží písemný souhlas zákonného zástupce. A co vzít s sebou? Plavky nebo oblečení na sjíždění skluzavky, ručník, nafukovací kruh.

A jak takové pouliční dovádění vypadá? Podívejte se na naše záběry, které jsme pořídili před dvěma lety v Chomutově.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací