Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Litvínov - Do poloviny září bude uzavřený železniční přejezd v litvínovské Nádražní ulici vedle Schoelleru. Mezi Loukou a litvínovským nádražím se totiž staví nová železniční trať, která bude nově elektrifikovaná.

Objízdná trasa bude vedena obousměrně po silnici č. I/27, po silnici č. II/271, dále po místní komunikaci Mostecká , kde bude dočasně zakryto stávající dopravní značení „Zákaz vjezdu nákladních automobilů“, dále pak přes autobusové nádraží, kde bude dočasně zakryto stávající dopravní značení „Zákaz vjezdu všech vozidel v obou směrech“, ulicí Nádražní, Vodní a Čapkova v Litvínově.

Tato objízdná trasa se týká především nákladních vozidel, která směřují k budově bývalé továrny Schöller, kde nyní sídlí několik firem. Osobní vozidla mohou použít objízdnou trasu ulicemi Čapkova, Vodní a Nádražní v Litvínově oběma směry.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací