Úterý 28. leden 2020
Svátek má Otýlie

Litvínov - Mostecká policie obvinila z přečinů výtržnictví a vyhrožování s cílem působit na úřední osobu 25letého muže z Meziboří a 24letého Litvínovana z přečinu výtržnictví. Ti měli v jednom litvínovském baru v nočních hodinách obtěžovat svým nevhodným chováním ostatní návštěvníky baru a poškozovat zařízení v objektu.

Na místo byli přivoláni policisté a strážníci. Ti oba výtržníky zpacifikovali použitím donucovacích prostředků, neboť oba nedbali výzev, aby svého protiprávního jednání zanechali. "Při provádění zákroku měl starší z dvojice policistům vyhrožovat fyzickou újmou a likvidací a venku před objektem udeřil hlavou dvakrát do kapoty služebního vozidla, které poškodil," uvedla Ludmila Světláková, tisková mluvčí Policie ČR.

I druhý výtečník při zásahu častoval přítomnou hlídku vulgárními urážkami. Policisté u mužů provedli dechové zkoušky na alkohol, které byly pozitivní s výsledkem přes dvě promile. Muži byli na místě zadrženi a skončili v policejní cele. Výtržnosti se nedopustili poprvé, oba dva byli již v minulosti pravomocně pro výtržnictví odsouzeni. Vyšetřovatel oba výtržníky stíhá na svobodě a za toto jednání jim hrozí až tříletý trest odnětí svobody. Motiv jejich chování je předmětem dalšího šetření.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací