Neděle 23. únor 2020
Svátek má Svatopluk

Litvínov - Policisté obvodního oddělení v Litvínově tento měsíc zadrželi ve městě muže, který byl podezřelý z krádeže v obchodě.

Muž ve věku 26 let přišel v dopoledních hodinách do jednoho litvínovského supermarketu, kde si v prodejně mezi regály ukryl pod oděv 21 kusů čokolád různých značek. Poté z prodejny odešel, aniž by za zboží zaplatil. Pracovníci prodejny pojali podezření a chtěli muže zadržet, ten však vzal nohy na ramena a rychle z objektu zmizel.

"Hlídka policistů následně na místě získala jeho popis a vydala se po něm pátrat. I když muž změnil cestou oblečení, hlídka ho zanedlouho objevila v obci, kde seděl u jedné místní restaurace. Lup, který prý hodlal prodat, měl ještě u sebe," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Policisté mu následně sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže ve zkráceném přípravném řízení. S krádeží má muž již zkušenost, v posledních třech letech byl odsouzen.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací