Sobota 11. červenec 2020
Svátek má Olga

Litvínov - Ve čtvrtek před polednem přistával v Podkrušnohorské ulici v Litvínově vrtulník Letecké záchranné služby. Podle prvotních informací mělo dojít v jednom z domů v Bezručově ulici k popálení dítěte.

Vrtulník měl podle informací redakce odletět s popáleným dítětem na popáleninové oddělení do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Potvrdil to mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. Dále dodal, že malý chlapeček utrpěl vážné popáleniny a další podrobnosti vzhledem k jeho věku poskytovat nebude.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací