Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Litvínovsko - AKTUALIZUJEME: Policisté pátrali od pátečního večera po nezletilé dívce z Litvínovska. Podle obce Hora Svaté Kateřiny, odkud dívka pochází, se již v pořádku našla. Informovala o tom na svém Facebooku, zprávu nyní potvrdila i policie.

Pohřešovaná 11letá dívka odešla z místa bydliště na Litvínovsku dne 17. 1. 2020 kolem 13:30 hodin, kdy uvedla, že jde ven, a od té doby se rodině neozvala.

Mobilní telefon nechala doma. V minulosti nebyla pohřešována. Rodiče mají obavu o její život a zdraví. Dívka měla v době odchodu na sobě černou bundu zn. SAM tříčtvrteční délky, elastické kalhoty bíločerné barvy, černobílé boty se žlutým nápisem zn. Reebok. Více informací o dívce naleznate v odkaze (pokud je odkaz nefiunkční, byla osoba vypátrána).

Oznámení o pohřešování policisté přijali krátce před 21. hodinou dne 17. 1. 2020. Pátrání po dívce je zatím bezvýsledné. "Informace přijmeme na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně. Děkujeme," obrací se na veřejnost krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací