Čtvrtek 27. únor 2020
Svátek má Alexandr

Litvínov - V policejní cele skončil 43letý muž z Litvínova. Ten měl v Litvínově v místě bydliště své přítelkyně napadnout přítomné policisty.

Muži zákona byli na místo vysláni na základě oznámení o napadení ženy. "Muž se nejprve choval slušně, po chvíli však na slušné chování zapomněl. Poté co byl vyzván, aby opustil byt ženy, kterou měl napadnout, tak měl nečekaně udeřit zakročujícího policistu oběma rukama do oblasti hrudníku," uvedla k případu mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková.

Policisté proti agresorovi užili donucovací prostředky, i poté muž kladl stále aktivní odpor proti zasahujícím policistům a stejného policistu měl kopnout. Při tom měl policistovi a jeho rodině vyhrožovat újmou na zdraví.

"Ke zranění osob nedošlo. Muž měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol. Vyšetřovatel ho nyní obvinil z přečinů násilí proti úřední osobě a vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. Za tato jednání může soud uložit až čtyřletý trest odnětí svobody," dodává policejní mluvčí.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací