Čtvrtek 27. únor 2020
Svátek má Alexandr
×

Hlášení

Failed loading XML...

Meziboří - Budou chodci na novém chodníku hned vedle rušné silnice mezi Mezibořím a Litvínovem v případě autohavárie v bezpečí? Namontovaná svodidla je pravděpodobně ochrání. Ukázalo se to při úterní odpolední autonehodě.

K havárii jednoho osobního vozu došlo zhruba v první třetině kopce z Meziboří dolů do Litvínova. Řidič vozidla pravděpodobně nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou, dostal smyk a předkem vozidla narazil do svodidel lemujících cestu pro pěší. Zničil si automobil, urval dva sloupky svodidel a ta samotná poničil. Zůstala ale držet pohromadě jen mírně vyklenutá směrem do chodníku. Podle informací dopravního servisu policie nedošlo při nehodě ke zranění.

Řidič měl štěstí, že v protisměru nejelo zrovna žádné vozidlo. Mohlo dojít k mnohem závažnějšímu čelnímu střetu. Nehodu na místě vyšetřuje dopravní policie, silnice je s opatrností průjezdná. Policisté dopravu usměrňovali kyvadlově jedním pruhem.

Chodník mezi oběma městy je zcela nový. Měl usnadnit chodcům cestu a oddělit je od automobilového provozu.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací