Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Litvínov - Zástupce velitele Městské policie Litvínov vyslal v úterý dopoledne hlídku strážníků do Horního Jiřetína ke kulturnímu domu, kde stála dodávka s rozbitým bočním sklem. Strážníci zjistili, že dodávka s nářadím není vykradená, uvnitř ale byl svazek cizích klíčů a kostka zámkové dlažby.

Strážníci zjistili majitele vozidla, který informoval své pracovníky. Ti potvrdili, že večer zanechali zaparkovaný vůz na místě v pořádku. S ohledem na nízkou hodnotu škody a s tím, že se z vozidla nic neztratilo, odmítl majitel vozu věc hlásit na Policii ČR.

Strážníci však pátrali dál a podle kamerových záznamů zjistili, že poškození vozu způsobil před půlnocí opilý vandal. Navíc po druhé hodině ráno jej totiž kontrolovala hlídka noční směny. Strážníkům se tak podařilo zjistit totožnost pachatele. Před třetí hodinou odpoledne jej pak hlídka při své kontrolní činnosti objevila u obchodního střediska.

Mladý muž jim potvrdil, že skutečně postrádá ukázaný svazek klíčů. V tu chvíli strážníci informovali Policii ČR i pracovníky firmy a pachatele převezli k poškozené dodávce. Majitel vozu již nechal okénko opravit a s matkou vandala se domluvil na úhradě škody a trvá na tom, že případ hlásit Policii ČR nechce. Výtečník tak může mluvit o velkém štěstí.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací