Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Litvínov - Mateřská škola Čapkova v Litvínově projde velkou rekonstrukcí. Zakázku na stavební úpravy získala s nejvýhodnější nabídkou litvínovská firma PRVNÍ HYPOSTAV spol. s r.o. Do výběrového řízení se přihlásilo sedm zájemců, firma PRVNÍ HYPOSTAV nabídla nejnižší cenu, a to 7,67 milionů korun bez DPH. Oproti odhadované hodnotě veřejné zakázky je nabídnutá cena nižší o necelý jeden a půl milionu korun.

Předpokládaný termín zahájení realizace stavby je nejdříve v dubnu, nejzazší termín pro ukončení prací je 31. srpna. Finanční prostředky budou čerpány z rozpočtu města Litvínova na rok 2020.

V rámci rekonstrukce jsou v plánu stavební práce související s úpravami vnitřních prostor Mateřské školy Čapkova pro bezbariérové užívání dětmi (bezbariérové WC, nová venkovní bezbariérová rampa u hlavního vstupu), dojde k úpravě gastroprovozu (vybavení kuchyně) a k výměně všech zařizovacích předmětů (záchodové mísy, umyvadla, výlevky, sprchové kouty), k výměně podlahových krytin, obkladů a vnitřních povrchů stěn a stropů vč. opravy a statického posouzení trhlin, k dílčí výměně dveří, výměně krytů radiátorů a vstupních dveří v prosklené stěně, u některých oken dojde k osazení sítí proti hmyzu a k výměně přibližně poloviny všech současných horizontálních žaluzií, dle rozsahu poškození.

Součástí stavebních prací je dále řešení zdravotně technických instalací, rozvodu plynu, vzduchotechniky, vytápění, silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky. V rámci vnější části budou provedeny pouze drobné opravy budovy: chemické očištění fasády, úprava povrchu soklu a provedení výměny revizního žebříku na střechu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací