Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Litvínov - Z důvodu úplné uzavírky železničního přejezdu v Louce u Litvínova ve dnech 9. až 12. března a 22. března až 17. dubna dochází k výluce autobusové linky 525 Litvínov – Louka u Litvínova – Mariánské Radčice – Braňany.

Vybrané spoje neobsluhují Louku u Litvínova a Mariánské Radčice. Zrušené zastávky jsou Litvínov,Tržní; Louka u Litvínova,u nádraží; Louka u Litvínova,u rybníčka. Náhradní zastávky najdete zde: Litvínov,Jiráskova a Mariánské Radčice,mlékárna.

Zastávka Louka u Litvínova,Sokolovská je dočasně přemístěna před dětské hřiště. Informovala o tom Doprava Ústeckého kraje.

„Až do 17. dubna 2020 budeme stavět druhou fázi přestavby železniční stanice Louka u Litvínova, a to včetně přejezdu. Zároveň začne rekonstrukce silničního nadjezdu v Litvínově, která potrvá do konce června. S touto uzavírkou silnice první třídy je spojená objízdná trasa, která zatíží město a znepříjemní život obyvatelům, ale nadjezd je ve velmi špatném technickém stavu a dříve nebo později by k rekonstrukci stejně došlo,“ informoval ředitel stavby Vladimír Zajíc.

O nutných uzavírkách v Litvínově více zde

Objízdné trasy pro autobusy

1702prejezdobjizdky

Zdroj: Doprava Ústeckého kraje

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací