Čtvrtek 16. červenec 2020
Svátek má Luboš

Litvínov - Strážníci litvínovské městské policie dostali v minulých dnech informaci, že podezřelá skupina lidí se pokouší u nákupního centra Tesco oslovovat převážně starší občany a cosi se jim snaží prodat. Na místě zastihla hlídka trojici občanů ze Slovenska, kteří u sebe měli padělky a napodobeniny parfémů, kolínské vody a hodinek známých značek.

Jeden z mužů uvedl, že výrobky koupil v pražské tržnici SAPA. S ohledem na to, že se jednalo o padělky, strážníci muži výrobky odebrali a všechny tři muže z místa rázně vykázali.

Není to poprvé, kdy skupina pochybných prodejců ze Slovenska podobné zboží nabízí přímo na ulici občanům, většinou seniorům. K tomu používají mnohdy několik podvodných metod. Například parfém vhodí seniorce do tašky s tím, že je to dárek, ale vzápětí seniorku dostihne jiný člen skupiny a záhy ji neomaleným způsobem nutí k zaplacení. "Bez ohledu na skutečnost, že takový způsob prodeje ve městě je zakázán, občané by se měli vyhýbat takovým prodejcům a jejich výskyt oznamovat městské policii," nabádá Zdeněk Urban, velitel Městské policie Litvínov.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací