Pondělí 3. srpen 2020
Svátek má Miluše

Litvínov - Policie hledá svědky pondělní loupeže ve večerce v nákupním středisku Máj v Litvínově, pomoci by mohly i záznamy z kamer vozidel.

Mostečtí kriminalisté se obrací na veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém pachateli trestného činu loupeže. Ta se měla stát v pondělí dne 17. února kolem 19. hodiny. Neznámý maskovaný muž přišel v tu dobu do prodejny večerky v nákupním středisku Máj v Litvínově a odcizil zde finanční hotovost. Ke zranění osob nedošlo.

"Kriminalisté v souvislosti s tímto případem hledají osoby, které se v pondělí v době mezi 18.30 až 19.15 hodinou pohybovaly v blízkosti objektu Máj či prodejny večerky a mohly by policistům poskytnout jakoukoliv informaci dle občanů možná nedůležitou. Policii by mohly pomoci i soukromé kamerové záznamy z motorových vozidel, která v této době projížděla ulicí Valdštejnskou nebo ulicí PKH kolem objektu Máj. Kamerové záznamy z toho času by mohli mít i řidiči motorových vozidel, která v tu dobu byla zaparkovaná v okolí střediska Máj," uvádí Ludmila Světláková, tisková mluvčí Policie ČR.

Třeba si někteří svědci mohli u Máje v inkriminované době všimnout muže, který byl oblečený v tmavé mikině, tmavých kalhotách, mohl mít na hlavě kšiltovku a přes ni kapuci od mikiny a na rukou mohl mít rukavice. Na fotografii je zveřejněn podezřelý tak, jak byl oblečen, když byl v prodejně.

Informace k tomuto případu nám mohou občané zavolat kdykoliv na linku tísňového volání 158.

S pátráním policistům pomáhali také strážníci městské policie. Píšeme zde:

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací