Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Litvínov – Již druhá dvoučlánková tramvaj EVO 2 z produkce společnosti Pragoimex v barvách Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova od pondělka vozí cestující v plném provozu.

„Nové dvoučlánkové tramvaje dostaly evidenční číslo 320 a 321," řekl Daniel Dunovský, ředitel dopravního podniku. „Předpokládáme, že třetí tramvaj EVO 2 bude v Mostě sjíždět z přepravního přívěsu již v pátek 6. března. V tomto roce máme již jistou dodávku celkem pěti těchto dvoučlánkových tramvají, dodavatele další tramvaje musíme teprve vysoutěžit,“ dodal Dunovský.

I druhá tramvaj EVO 2 byla pořízená z Integrovaného regionálního operačního programu - z integrované územní investice ITI ústecko-chomutovské aglomerace s dotací ve výši 85 %. „V této výzvě pořídíme celkem tři vozidla pro městský a příměstský provoz v délce do 25 metrů,“ řekl ještě Dunovský.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací