Sobota 4. červenec 2020
Svátek má Prokop

Litvínov - V policejní cele skončil ve druhé polovině měsíce března 47letý muž z Litvínova. Ten měl v odpoledních hodinách v jednom litvínovském supermarketu odcizit zboží, které nezaplatil.

Muž měl uvnitř prodejny uložit do igelitové tašky různé sýry a kosmetické prostředky v celkové hodnotě 3 462 korun. Poté prošel přes pokladnu, aniž by nákup uhradil. Neunikl však pozornosti pracovníků ostrahy, kteří podezřelého Litvínovana zadrželi a předali policii.

"Muž je několikrát soudně trestaný pro majetkové delikty, z výkonu trestu přišel loni koncem roku a nyní se protiprávního jednání dopustil v době nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR. Za tuto krádež může soud uložit trest odnětí svobody na dva roky až osm let," vysvětluje mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková.

Vyšetřovatel muže obvinil ze zločinu krádeže. Odcizené věci byly zajištěny a vráceny zpět do prodeje nepoškozené. Obviněný je stíhán na svobodě.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací