Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Litvínov - Krádeží místo vděku poctil 38letý muž z Litvínova svého známého. Litvínovan se loni v prosinci vrátil z výkonu trestu a známý mu na čas poskytl střechu nad hlavou v obci na Litvínovsku. Potom toho nejspíš litoval.

Litvínovan na dobré mravy nedbal a záhy po návratu z vězení se opět ocitl na šikmé ploše. V bytě využil situace, kdy známý spal a tomu měl z oděvu ve dvou případech odcizit jeho platební kartu. S tou pak učinil celkem pět neoprávněných výběrů finančních hotovostí u několika bankomatů. "Celkem poškozeného připravil o peněžní částku ve výši čtyři tisíce korun. Peníze údajně utratil a kartu poškozenému nevrátil. Jak s ní muž naložil, policii neuvedl," sdělila Ludmila Světláková, tisková mluvčí Policie ČR.

Vyšetřovatel ve věci zahájil stíhání 38letého muže a obvinil ho z přečinů neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a krádeže. Za toto jednání může muži, který byl již v minulosti potrestán za obdobné skutky, hrozit až tříletý trest odnětí svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací