Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Litvínov - Ze tří přečinů čelí obvinění 27letý muž z Litvínova. Ten měl v obci na Litvínovsku ve večerních hodinách napadnout jiného a způsobit mu zranění. Vyšetřovatel muže obvinil z přečinu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, výtržnictví a nebezpečného vyhrožování.

K události došlo koncem května v obytném domě. Tam krátce před 23. hodinou přišel obviněný spolu s dalšími osobami a zazvonil u bytu muže, kterého zná. Poté co muž otevřel bytové dveře, obviněný mu začal vyhrožovat násilím a následně se ho bez jakéhokoliv varování snažil udeřit kladivem, které měl ukryté v rukávu mikiny. "Kladivem mířil na hlavu poškozeného a nejméně jednou se mu podařilo muže udeřit do zadní části hlavy. Napadaný se následně vrátil do bytu a útočník z místa utekl," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Poškozený utrpěl zranění, se kterým byl z místa převezen rychlou záchrannou službou k lékařskému ošetření. Kladivo, které útočník použil k násilí, při útěku odhodil do kanálu. Tam bylo kladivo zajištěno policisty ve spolupráci s hasiči.

Obviněný Litvínovan je stíhán na svobodě a za toto jednání, bude-li uznán vinným, může očekávat trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací