Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Litvínov - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu poškození cizí věci 44letého muže z obce na Litvínovsku. Ten jel s osobním autem z obce Horní Jiřetín na Záluží a po následené roztržce měl poškodit sklo u nákladního vozidla.

K události mělo dojít na komunikaci I/27, kde jel řidič s nákladním vozidlem. Při jízdě ho předjelo osobní auto, jehož řidič měl následně donutit řidiče nákladního vozidla zastavit.

"Řidič osobního auta vystoupil a šel k nákladnímu vozidlu, došlo ke slovní výměně mezi oběma řidiči, kteří se navzájem počastovali nadávkami a to kvůli charakteru jízdy, která se nelíbila ani jednomu z nich. Následně motorista z osobního vozu měl udeřit pěstí do čelního skla nákladního vozidla, poté z místa odešel, nasedl do svého auta a odjel," uvedla k případu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Muž z druhého vozu jel za ním, stačil přivolat policii, která na místo dorazila v době, kdy již oba automobily stály na parkovacím místě.

Poškozený motorista odhadl způsobenou hmotnou škodu na částku sedm tisíc korun. Obviněný je stíhán na svobodě.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací