Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Litvínov - Hlášení o rvačce v jedné z hospod v Janově dostali strážníci litvínovské městské policie. Když přijeli na místo, byla na místě už jen obsluha a jeden zraněný muž z Moldávie, který má přechodné bydliště v Janově.

Servírka uvedla, že v hospodě bylo několik cizinců, kteří v klidu seděli u stolu a popíjeli. Najednou ale do hospody vtrhl muž, který sedící napadl a po některých i házel židle. Po bitce zůstaly na místě převrácené stoly, židle a u vchodu velká louže krve.

S ohledem na to, že žena násilníka znala, mohla uvést, o koho se jedná. Strážníci věděli, kde se tento výtržník zdržuje, takže společně s Policií ČR pro něj zašli. Zadržený muž měl na boku patrné známky čerstvého zranění. Strážníci zadrženého převezli do služebnu policistů. Mezitím se do hospody dostavil další napadený cizinec tímto mužem, který měl na hlavě velkou tržnou ránu, a hlídka strážníků mu proto zavolala zdravotnickou záchrannou službu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací