Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Osek – Osecké přírodní koupaliště patří mezi nejvyhledávanější na Teplicku. Návštěvníci si kromě kvalitních služeb a nabídky rychlého občerstvení pochvalují zejména čistotu vody a celého areálu. V sobotu 8. srpna v podvečer, v důsledku lidské nedbalosti a nevysvětlitelného chování, tady ale nic netušícím návštěvníkům hrozilo v jindy čisté vodě nebezpečí úrazu.

Kolem 19. hodiny přijeli podle očitých svědků do areálu příslušníci policie a požádali všechny návštěvníky, aby koupaliště opustili. Důvodem bylo zjištění, že se na dně nádrže nacházejí střepy skla. „Pořád přemýšlím, proč jsou lidé tak zlí, nebo hloupí. Střepy se samy do vody nedostaly. A ten, kdo to má na svědomí, by si měl uvědomit, že tam chodí malé děti a že mohlo dojít k ošklivému úrazu,“ uvádí jedna z maminek, která v té době byla na koupališti se svými dětmi.

Pracovníci areálu dno nádrže důkladně prohledali a vyčistili. V neděli 9. srpna dopoledne bylo osecké koupaliště opět otevřené. Jak se střepy do vody dostaly, jsme se nedozvěděli. Nicméně, odhozená láhev, nebo sklenice mohla někomu způsobit velmi nepříjemné zranění.

Proto je třeba, pokud se na koupališti stanete svědky chování, které může ohrozit ostatní, abyste ve vlastním zájmu neprodleně informovali pracovníky areálu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací