Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Litvínov – Litvínované roky volali po tom, aby se znovu napustil Pilařský rybník v parku nedaleko Tesca. Když se tak konečně stalo, radost z nové vodní plochy kazí pohled na hladinu. A pod ni.

Na vodě se pohupují lahve od piva, vína, krabice od vína, PET lahve od coly. A pod vodou je vidět i následek řádění nějakého „siláka“. „Je mi smutno z toho, co tu žije za lidi. Tomu, kdo naházel betonové odpadkové koše do Pilařského rybníka, bych usekala pazoury. Udělalo ti to dobře, ty de*ile?“ nešetří kritikou ve facebookové skupině Litvínov Zdeňka Šímová. „A ten bordel kolem! Všude samé flašky, plechovky, obaly i ve vodě. Fakt kreténi. Ničeho si neváží,“ přidává se Jakub Dohnal.

Lidé volají po kamerách, jiní kritizují město a jeho strážníky. „Ani se nedivím. Když chybí prevence. Kdo z vás viděl naposledy pěší hlídku policie ve městě? Já snad na Valdštejnských slavnostech v 5/2019. Asi vzali doslova nařízení vlády Zákaz vycházení,“ píše Milan Čermák.

Pocity mnoha lidí shrnuje Vlasta Baráková: „Je mi z toho hrozně, tak dlouho jsme čekali na napuštění a nakonec si toho neváží.“

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací