Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Litvínov - Hodně akční ráno měl muž, který se před pátou hodinou vydal na cestu do práce. Hned u vchodu do domu jej napadl muž. Agresor si na to připravil rýč. Informují o tom strážníci litvínovské městské policie.

Napadený muž se vydal na útěk a při tom se mu podařilo dovolat strážníkům v Mostě, kteří okamžitě alarmovali své litvínovské kolegy. Ti zjistili, že napadenému muži se povedlo doběhnout až k Prioru. Nabrali ho tedy do vozu, kde zjistili, že je zraněný.

Nezranil ho však agresor, zranění nohy si muž způsobil na útěku. Společně dojeli k Máji, kde již agresora zadrželi kolegové z PČR, i s útočnou zbraní, tedy rýčem.

Při výslechu mužů se ukázalo, že napadený muž žije s dcerou agresora. Otec slečny se domnívá, že její druh ji týrá. A protože mu došla trpělivost, rozhodl se, že si na údajného tyrana počká a dceru pomstí. Případ si následně převzala PČR

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací