Sobota 25. září 2021
Svátek má Zlata

Litvínov - Spojovací prvek bývalé restaurace Hvězda a bytového domu se proměnil v haldy trosek. Město Litvínov lidem vysvětluje, co v místě demolice chce majitel v budoucnu udělat.

Protože bývalou restauraci Hvězda koupil nový investor, majitel prodejen Koberce, matrace Martin Blažek, rozhodla se společnost CPI Property group nevyužívaný prostor odstranit. „Demolicí vznikne zelené prostranství, které celý prostor otevře a místním zpříjemní bydlení v lokalitě,“ potvrdil mluvčí společnosti Jakub Velen.

Podle vyjádření vedoucího stavebního úřadu Petra Kačaly bude u bytového domu osazen vstupní portál dvoukřídlými bezbariérovými dveřmi.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací