Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Most - Ke krádeži čtyř párů značkových bot došlo koncem minulého týdne v obci na Litvínovsku. Tam měl kdosi v rekonstruovaném obytném domě ze společných prostor chodby odcizit sportovní obuv v celkové hodnotě 5 500 korun.

Případem se zabývali policisté obvodního oddělení Litvínov spolu s kriminalisty. Ti provedeným šetřením záhy zjistili, kdo má krádež na svědomí. Muže ve stejný den jen o pár hodin později překvapili v bytě v Mostě.

Hlídce nejprve tvrdil, že o odcizení bot nic neví. Nakonec policistům kompletní lup vydal.

"Jak se ukázalo, povedený Mostečan nebyl na místě činu náhodou. V obci byl první den na zkoušku na brigádě v rekonstruovaném domě, kde ho zaujaly volně odložené boty na chodbě, se kterými ihned po krádeži zmizel. Policisté Mostečanovi sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže, za který může být potrestán až tříletým odnětím svobody," uvedla tisková mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková.

Kradl už v minulosti a byl za to odsouzen a potrestán.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací