Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Litvínov - Na policejním oddělení skončil v minulých dnech 49letý muž. Pronikl do cizího bytu a zůstával tam i přes nesouhlas jeho obyvatelky.

Muž měl v jedné obci na Litvínovsku v podvečerních hodinách zatlačit na domovní dveře obytného domu, které se otevřely. Následně u jednoho bytu zaklepal na dveře. "Nikdo mu neotevřel, a tak tyto dveře vytlačil silou a posléze vstoupil do bytu známé, a to i přes její nesouhlas. Tam setrval proti její vůli, fyzicky ji měl napadnout a omezovat její osobní svobodu," uvedla mluvčí policistů Ludmila Světláková.

Na místě byl zadržen přivolanou hlídkou strážníků, která muže z bytu vykázala a výtečníka předala hlídce Policie ČR. Policisté obvodního oddělení Litvínov muži sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu porušování domovní svobody a omezování osobní svobody.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací