Sobota 10. prosinec 2022
Svátek má Julie

Litvínov – U nejrůznějších případů v minulých dnech zasahovali strážníci litvínovské městské policie. Toto jsou některé z nich, o kterých informovali.

Při pracích podél kolejí u nádraží došlo k poškození oplocení selského dvorku. Pracovníci drah brzy volali strážníkům, že kvůli tomu z dvorku pravděpodobně unikla některá zvířata. Strážníci společně s pracovníkem městského útulku odchytili uniklého berana a majitel dvorku s pracovníkem drah si domluvili zajištění poškozeného oplocení.

Jet autem bez STK se nevyplatilo

Hlídka strážníků si všimla na autobusové zastávce odstaveného vozidla s výstražnými světly. Jeho řidič vysvětlil, že má na voze závadu. Strážníci pomohli muži odtlačit vůz na místa taxikářů. Při lustraci nicméně zjistili, že vůz má rok propadlou STK a navíc nemá sjednané povinné ručení. V tu chvíli si šetření převzali policisté.

Ženě se zabouchly dveře, na plotně měla jídlo

Do Tylovy ulice pospíchali strážníci na výzvu, že sousedce se zabouchly dveře do kuchyně, kde má na sporáku jídlo. Dveře se zavřely, když si šla odskočit do ložnice. Strážníci dveře otevřeli, jídlo už bylo ale připálené.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist