22. února 2017 Svátek má Petr

Most - Konkurenční boj na trase mezi Mostem a Prahou roste. Nově se budou o zákazníky ucházet žluté autobusy společnosti Student Agency. Co od toho mohou cestující očekávat? Určitě nárůst kvality poskytovaných služeb a nejspíš také snížení cen jízdenek.

Trasu mezi Mostem či Litvínovem a hlavním městem nyní křižují vozidla tří větších firem – Kavky, Dopravního podniku Ústeckého kraje či Catani busu. Už za pár týdnů se mezi ně vměstná Student Agency.

Autobusy Student Agency budou na trasách Praha – Most a nově také Praha – Chomutov jezdit bez zastavení v pravidelných intervalech několikrát denně v obou směrech a jejich hlavní výchozí a konečnou zastávkou v Praze bude stanice trasy metra A – Dejvická.

Síť, filmy a káva zdarma

„Pokračujeme v plnění přání našich zákazníků a veřejnosti. Z loňské internetové ankety o tom, kam by měly naše autobusy jezdit, vyplynulo, že kromě spojení Zlína a Budějovic s Brnem jsou spoje mezi Prahou a oběma severočeskými městy dalšími na žebříčku popularity," říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy Student Agency.

Spoje začnou jezdit ještě v prvním pololetí letošního roku, nejspíše už na konci května. Cestující si budou moci jízdenky zakoupit v předprodeji již v rámci dubna, oznámila společnost Student Agency. Na obou spojích budou provozovány luxusní žluté autobusy s plným palubním servisem – včetně připojení k internetu zdarma, přítomnosti palubního personálu, promítání filmů či distribuce teplých nápojů zdarma.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.