Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Litvínov - Mostecká policie objasnila loupežné přepadení s krádeží v litvínovské restauraci. Na loupeži se totiž předem domluvila dvojice mužů z Litvínova. Starší dvacetiletý mladík se spolu s mladistvým rozhodli, že si opatří peníze loupeží v jedné litvínovské restauraci.

Do objektu šel nejprve starší z dvojice, který tam dříve pracoval a znal se s personálem. Po pár minutách dovnitř přišel mladší komplic, který zamířil k baru a po přítomné obsluze požadoval peníze.

"Při tom vyhrožoval, že vytáhne bouchačku. Poté se dvojice mladíků dostala naoko do konfliktu a hned na to ze zařízení odešla," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Po odchodu "hosta" i lupiče personál restaurace zjistil, že zmizela finanční hotovost za barem. "Kdo peníze ukradl, je předmětem dalšího šetření mostecké policie," dodala Světláková.

Mladší z dvojice byl obviněn z provinění loupeže a je ve vazbě z jiného důvodu. Starší je stíhán pro zvlášť závažný zločin loupeže a je vyšetřován na svobodě.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací