Zprávy z Litvínova

Za dobrým jídlem a na skvělé sushi vyrazte do litvínovské čínské restaurace New City

Reklama

Litvínov – Zážitek z originální čínské a japonské kuchyně vám zprostředkuje Čínská restaurace New City v Litvínově. Rádi byste ochutnali pekingskou kachnu, smažený ananas na medu či vychvalované sushi? Vybrat si můžete z bohatého menu v restauraci s dlouholetou tradicí.

Skvělé sushi si můžete dát v litvínovské čínské a japonské restauraci New City

V New City na litvínovském Mírovém náměstí vám dokáží, že tradiční čínská a japonská kuchyně je skutečné umění. Těšit se můžete na ovocné zeleninové speciality, studené i teplé předkrmy, polévky, speciality z mnoha různých druhů masa, mořských živočichů, zákusků nebo rychlých jídel. A nepochybně si tam zajděte na sushi. Hledáte, kam si zajít na oběd? Samozřejmě si můžete vybrat i z poledního menu, které máte na stole během chvilky.

Chystáte hromadnou akci? V New City vám rádi připraví speciální menu pro dvě až osm osob s výhodnou cenou. Například za čtyři osoby zaplatíte jen 820 korun. To se vyplatí, že?

New City je jednou z nejstabilnějších restaurací v Litvínově, kde působí už osmnáct let. „Z toho posledních pět let jsme na současném místě v centru města," říká Jing Wu z New City. Předtím si můžete restauraci pamatovat z Citadely či z Vodní ulice.

Nebyla by to správná asijská restaurace, kdybyste si nemohli dát sushi. A věřte, že to z New City stojí opravdu za to. Aby taky ne: sushi se učili dělat od mistrů. Zajít na sushi můžete vždy od pátku do neděle od 11 hodin. Čínskou kuchyni má na starosti otec Jing Wu. „V Číně pracoval jako šéfkuchař, celkovou praxi má přes dvacet let," říká Jing Wu.


Kontakt:

Chinese & Japanese Restaurant New City
Náměstí míru 588, Litvínov, 43601

Telefon a rezervace:

tel: 476 701 080

Otevírací doba:

Po-So: 11:00 až 23:00
Ne: 11:00 až 22:00
Sushi: Pá-Ne: od 11:00


 

POLÉVKY, PŘEDKRMY, HLAVNÍ JÍDLA A DEZERTY

SPECIÁLNÍ A POLEDNÍ MENU

SUSHI A BENTON BOXY

NÁPOJOVÝ LÍSTEK

Doporučené články

Aktuálně z Litvínovska

 • 25. říjen 2016

  Janov - Do ústavu sociální péče v Janově vyjela jednotka profesionálních hasičů z Litvínova. Důvodem byla technická pomoc u jednoho z tamních klientů. Třicetiletý tamní chovanec si totiž včera nasadil prstýnek a přes noc mu nebezpečně otekl prst. 

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Strážníci Městské policie v Litvínově Jan Strouhal a Václav Sinkule se v pondělí dopoledne zásadně podíleli na záchraně lidského životy, když dorazili spolu se státními policisty na místo nehody po asi třiceti vteřinách a k rychlé resuscitaci řidiče, kterého za jízdy postihl srdeční kolaps. Strážníci použili přístroj automatický extrení defibrilátor AED. Díky němi u řidiče obnovili základní životní funkce a zachránili mu tím život.

 • 24. říjen 2016

  Litvínov - Krátce před půlnocí zastihla hlídka litvínovských strážníků na ulici nezletilého chlapce. Ten strážníkům řekl, že se doma díval na horory, a teď se sám bojí. Matka byla ještě v práci, a tak se rozhodl, že půjde za ní. Strážníci chlapce naložili a převezli ho k prodejně, kde byla jeho matka zaměstnána.

Sport

 • 25. říjen 2016

  Travčice - V Travčicích u Terezína byl uspořádán 5. Regionální Master v elektronických šipkách. Turnaj byl vypsán v kategoriích TOP 16 muži, TOP 8 ženy, jednotlivci muži a ženy, dvojice muži a ženy, turnaj jednotlivců pro žáky a juniory a turnaj amatérů. Turnaje se zúčastnilo 105 mužů, 33 žen, 5 juniorů, 5 žáků a 5 amatérů.

 • 25. říjen 2016

  Czyzowice/ Most - Čtveřice mosteckých stolních hokejistů startovala v Czyzowicích na kvalitně obsazeném mezinárodním mistrovství Polska. Michal Justra (BHC StarColor Most) přijel na Polish Open již jako téměř jistý vítěz mužské kategorie billiard-hockeyové WTHA Tour. Jeho hlavním cílem bylo i celkové vítězství v Tour a k tomu potřeboval v Polsku skončit do šestého místa. To se mu i přes zaváhání v posledním kole povedlo, když obsadil pátou příčku. Z Czyzowic se tak mostecký hráč vrací jako vítěz v kategoriích muži a Open, v obou kategoriích zároveň obhájil svůj loňský triumf.

 • 25. říjen 2016

  Most/Praha - Čtvrté závěrečné kolo pražské soutěže, kde tento podzim figurují i starší žačky Černých andělů se odehrálo v sobotu ve sportovní hale na Zeleném pruhu v Praze, pod pořadatelstvím HC Háje. "Naši soupeři na nás tento den čekaly v tomto pořadí: TJ Sokol Kobylisy II.A, DHC Slávia Praha, TJ Sokol Vršovice a HC Háje Praha A," říká trenér Jiří Maršík.

Co se chystá

Tipy na výlet

 • 21. říjen 2016

  Praha - Podzim je typický sychravým počasím, které venkovním aktivitám příliš nepřeje. Pokud však i v tomto období chcete cestovat, odpočinout si a ještě se ohřát, rozhodně zavítejte do lázní. V horké termální vodě si dopřejete relax i pohyb, léčivé prameny navíc pomohou vyřešit mnohé zdravotní potíže. V následujícím článku vám proto přinášíme tipy na ty nejzajímavější lázně, které v Evropě najdete. Představíme vám klasické lázeňské komplexy, historické skvosty i netradiční turistická lákadla.

 • 12. říjen 2016

  Kadaň - Královské město Kadaň se zařadilo mezi nejatraktivnější turistické destinace v České republice. Rozhodli o tom turisté v soutěži DestinaCZe 2016, vyhlášené agenturou CzechTourism. Kadaň se, jako jediný zástupce Ústeckého kraje v soutěži, stala vítězem kategorie Po stopách Karla IV. Je přitom už třetím místem v Dolním Poohří, které v soutěži uspělo.

 • 10. říjen 2016

  Praha - Hledáte tip na výlet? Určitě nepochybíte, když nyní zavítáte do pražské zoo. Slonice Tamara tam porodila v pátek 7. října po osmé hodině své první slůně. A zoo už o víkendu umožnila veřejnosti se na roztomilého "drobka" podívat. Mohli jsme tak pořídit jedny z prvních záběrů na pár hodin staré mládě.

 • 01. říjen 2016

  Most/Ústí nad Labem - Měsíc říjen nepatří ani do letní, ani do zimní sezóny, ale spolu s březnem tvoří takzvané přechodné období. Co to znamená pro návštěvníky ústecké zoo?

 • 19. 09 2016

  ČR - Hlavní dovolenková sezóna letošního roku je u konce. Ani nástup podzimu a postupné ochlazování v tuzemsku ale neznamená, že nemůžete vyjet k moři.

Může vás zajímat

Zavřít

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.