26. února 2017 Svátek má Dorota

Litvínov - Dvakrát zasahovali litvínovští strážníci na místech, kam předtím namířili své kamery. Nejprve jim jen těsně unikli zloději kabelů, podruhé si posvítili na dívčiny, které si vychutnávaly kouř z cigaret.

Ilustrační foto: Everystockphoto.com

Na požár přišla obsluha kamerového systému

Obsluha kamerového systému zaznamenala hustý dým v ulici Loupnická u bývalé trafostanice. Na místo byla vyslána hlídka městské policie. Strážníci zjistili, že v místě někdo vypaloval kabely a ve sklepních prostorách trafostanice stále hoří. "V okolí trafostanice strážníci nezjistili žádné osoby, našli ale dva pytle s ještě nevypálenými kabely," uvedl velitel strážníků Zdeněk Urban. O požáru informovali strážníci hasičský záchranný sbor. Požár hasiči uhasili.

Kouřily na střeše, kamerám neunikly

Tři dívky se rozhodly usadit se na střeše večerky v Ruské ulici a oddat se kouření. Nikotinu si ale příliš dlouho neužily. Všimla si jich obsluha kamerového systému a do Ruské ulice vyslala hlídku. "Na výzvu strážníků dívky slezly ze střechy. Dvě se přiznaly, že na střeše kouřily. Všechny tři nezletilé předali strážníci zákonným zástupcům," dodal velitel městské policie.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.