22. února 2017 Svátek má Petr

Litvínov - Muže, který vlezl úzkým otvorem do kontejneru na elektroodpad a z vnitřku nádoby a podával druhým dvěma drobné elektrospotřebiče zjistili pomocí kamerového systém litvínovští strážníci. Stalo se to před Soukromou sportovní základní školou.

Vysvobozovat chlapce z kontejneru na elektroodpad museli před časem hasiči na Vysočině. Bezdomovci v Litvínově vybírali podobný kontejner. Ilustrační foto: HZSKdyž si dva výtečníci na ulici prohlédli vše, co jim muž zevnitř podal, vyhodili věci do nádoby na komunální odpad. "Hlídka okamžitě vyjela na místo. V mužích poznali strážníci bezdomovce ze stanového městečka za nádražím," uvedl k případu Zdeněk Urban, mluvčí litvínovské městské policie.

Drobné elektrospotřebiče museli muži vyndat z nádoby na komunální odpad a znovu vyhodit do nádoby na elektrospotřebiče. "Varování strážníků, že jejich počínání je nebezpečné a v kontejneru by se mohl někdo z nich zranit, muži nebrali vážně," dodal Zdeněk Urban. Známé jsou přitom i případy, kdy se člověk uvězněný v nádobě na elektrospotřebiče udusil. Takový případ řešili před časem v Kladně.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.